Můj příběh

Už na základní škole mě bavilo kreslení. Na výtvarnou výchovu jsme měli bezvadnou učitelku. Chodili jsme kreslit i ven do plenéru. Učitelka moje díla chválila. Další předmět, který jsem měla velmi ráda byla geometrie. A to asi rozhodlo o směru mého dalšího vzdělání. Šla jsem studovat obor Aranžérství výkladních skříní. Naučila jsem se pravidla kompozice, různé techniky kresby a malby, tapetování a specifika tiskových technologií.

Já

Potom jsem dala přihlášku do Brna na Střední odbornou školu knihovnických a informačních služeb, kde jsem odmaturovala.

Mezi mé první příležitosti k práci patří prodávání batohů a obalů na telefony a později prodej vrtulníčků na dálkové ovládání. Naučila jsem se kromě ovládání vrtulníčků hlavně efektivní komunikaci se zákazníkem.

Další kroky vedly na jazykovou školu Polyglot, kde jsem se naučila angličtinu. Moje první větší profesní příležitost byla u firmy HR Carsoft, kde jsem pracovala jako grafička. Měla jsem na starosti tvorbu marketingových materiálů – letáky, prezentační stojany, vizitky, plakáty, samolepky, tvorbu a údržbu firemních webů, komunikaci na sociálních sítích, tvorbu grafických prvků do programu SuperVAG – produktové značky a tlačítka.

Obraz ženy

Obraz: Žena a její vlasy, technika: olejové barvy