Sex nesmí být něco, co žena přetrpí…

ByAlena Macková

Sex nesmí být něco, co žena přetrpí…

Sex prostě nemůže být pro ženu něco, co přetrpí kvůli chlapovi v sebezapření nebo v nalhávání si, že je to dokonce z lásky!

Tento přístup k sexu je něco, co způsobuje nemoci na ženských orgánech!

Ať žena sama sobě nalže, co chce, pokud svoje tělo nepřipraví na sex nebo si nepočká na vhodný čas k opravdu plnohodnotnému sexu, tak si nucením se do sexu ubližuje na psychické i fyzické rovině. Přinutit sama sebe nebo svoje tělo k sexu, absolutně nemá nic společného s láskou! Opravdu milující bytost Vás nebude k ničemu nutit.

A milující bytostí by si měla být hlavně žena sama ve vztahu k sobě.

Bohužel většinu z nás, pokud vím, nikdo neučil pracovat s ženskou sexuální energií. Většina z nás se neseznámila s pravidly, které by měly být tak jasné jako čištění zubů a mytí rukou. Většina žen má z toho dokonce strach, jak jsem sama pocítila.

Pokud chcete být zdravé a spokojené, v plné síle, tak není jiná cesta než se s ženskou sexuální energií naučit pracovat. Nakonec to je prostě jen vaše energie, která může narůstat nebo klesat podle činností, myšlenek, emocí, nastavením o sobě samé, kterým věříte. Nemusí se označovat jako sexuální nebo ani jako ženská. Tohle označování je jen pro potřebu uchopení v mysli.

Z mého pohledu jsou to pravidla ještě důležitější, protože ženu můžou zachránit před sebepoškozováním, ztrátě energie a vitality a ztrátě chuti do života. Poškozuje to také nejbližší okolí, protože se může z ženy stát doslova trpící bestie nebo bezmocná troska. Žena neví, jak svoje potřeby uspokojit a činnost, která by měla obě bytosti přirozeně vitalizovat se promění v činnost, která obě bytosti pomalu mučí zaživa. Nakonec tím může trpět celé okolí kolem ženy. Skoncujte s tím navždy.

A většinu z nás učili sama sebe od malička znásilňovat. Přinutit se ráno vstát z postele a dělat věci, které jsou nám nepříjemné, sedět bez hnutí ve školní lavici, nekřičet, nepobíhat a ještě se přitom tvářit vesele. Kde je rovnováha?

 

About the author

Alena Macková administrator

Jsem grafička, miluju kreslení a tvoření. Zajímám se o to, jak se cítit lépe v těle a s tím souvisí můj zájem o bylinky, kamínky, meditace a cvičení. Hlavním cílem tohoto webu je podělit se o zkušenosti s léčbou Endometriózy. Mé poslání je vlastním štěstím a zdravím inspirovat ostatní. Zde si můžete přečíst celý můj příběh>>

Leave a Reply