Dokud nebudete milí sami na sebe, nebudou na vás milí ani lidé okolo…

ByAlena Macková

Dokud nebudete milí sami na sebe, nebudou na vás milí ani lidé okolo…

Věta v nadpisu neplatí vždy.

Jsou zde krásná stvoření, které Vám Vaši nelásku k sobě ukážou velice citlivým a moudrým způsobem. Pochopíte to bez bolesti. Pak jsou vztahy, kde se neláska k sobě sama zrcadlí velmi drsně a bolestivě.

Místo otázek a stěžování si: Proč se on nebo ona ke mně takto chová? Toto jsem si přece nezasloužila, je daleko léčivější a prospěšnější se nejprve ztišit a naladit se na vlastní srdce a zeptat se sama sebe: Dělám já si něco podobného ve vztahu sama k sobě? Jak mohu v sobě změnit přístup k sobě?

Žena

Žena – technika: pastelky, rok 2013

Lidé, kteří jsou na Vás z Vašeho pohledu zlí, jsou pro Vás ti největší učitelé lásky. Dát sami sobě víc respektu a poslouchat své potřeby. A když to nastavení v sobě změníte a napravíte, tak najednou uvidíte, jak jsou lidé milí, respektující a láskyplní.

Je to tak, že většinu z nás vedli v dětství k něčemu jinému. Ať už vlastním příkladem nebo skutky nerespektující nás samé a naše potřeby. Překonávat svoje zaběhnuté nefunkční zvyky, negativní nastavení z dětství a hledat spokojený stav v sobě sama, je nakonec v životě ta největší výzva.

Přeji Vám, ať zdoláváte svoje výzvy s úspěchem a s radostí. Ať jsou Vaše lekce, co nejméně bolestivé a vidíte v nich krásu života.

About the author

Alena Macková administrator

Jsem grafička, miluju kreslení a tvoření. Zajímám se o to, jak se cítit lépe v těle a s tím souvisí můj zájem o bylinky, kamínky, meditace a cvičení. Hlavním cílem tohoto webu je podělit se o zkušenosti s léčbou Endometriózy. Mé poslání je vlastním štěstím a zdravím inspirovat ostatní. Zde si můžete přečíst celý můj příběh>>

Leave a Reply